Servis Teknik Departmanı

 

TEKNİK SERVİS DEPARTMANI
 
Tebaş Servis Birimi müşterisine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi benimsemiştir. Bu amaçla alanında en yetkin ilgili ve müşteri odaklı teknik personel ile söz konusu hizmetleri yüksek kalitede vermeyi hedeflemiştir. Servis hizmetlerimizin  kalitesini ve başarısını artırmak amacıyla teknik ekiplerimizin tümü gerekli olan konularda eğitim, kurs ve gerekli sertifikalarını almışlardır.İlerleyen teknoloji doğrultusunda bu birikimi geliştirmeye devam etmektedirler. Müşterilerimize uygun teknik hizmeti en kısa zamanda uygun yedek parça ve kaliteli işçilik ile hizmetini vermektedir.
 
Firmamız ISO 9001:2000 ve ISO kalite sistemi çerçevesinde oluşturulan sistem sayesinde çağımızın gerektirdiği işletme standardını yakalama amacıyla Teknik Servis departmanını da bu çerçevede yapılandırmıştır. Tahahütü ve satışı yapılan her ürün firmamızın sahip olduğu ISO ve TSE (HYB) belge standartlarına göre monte edilir ve yetkili teknik personelimiz tarafından çalıştırılarak kullanıcıya teslim edilir. Ürünlerin garanti süreci yetkili personelimizin tesliminden sonra başlar. Cihazlar devreye alındığı tarihten itibaren sistemimizde kayıt altına alınır ve gerekli bakım kontrolleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca bu takip sistemi ile imzalanan bakım sözleşmeleri takip edilmekte ve periyodik bakımlar zamanında yapılmaktadır. Ürün garantisinin yanı sıra, verilen hizmetler ve yedek parçalar da garanti kapsamında ele alınmaktadır. Montajda 1 yıl garanti vererek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.
 
Firmamızın bakım hizmeti verdiği işler ;
·         Merkezi Sistem Fancoiller
·         Santraller
·         Isı Geri Kazanım Cihazları
·         Soğutma Grupları
·         VRV Sistemleri
·         Havalandırma Sistemleri
·         Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri
·         Bina Yangın Söndürme Sistemleri
·         Hassas Kontrollü Klimalar
·         Hastane, Ameliyathane ve Hijyen Klima Santralleri
·         Su Arıtma Sistemleri
·         Split Klimalar
·         Aspiratör ve Fanlar
·         Otomasyon Sistemleri
·         Isıstma Merkezi Sistemler
·         Hava Perdeleri
·         Mekanik Tesisatlar
TECHNICAL SERVICE DEPARTMENT
 
Tebaş Technical Service Department has assimilated to give its client every best and choicest permanent service. Therefore our department employs the staff wich has the perfect technical experience. To improve our service quality and success our technical personel gets the necessary technical trainings consistently. We are improving this back demand In the direction of the developing technology. Tebaş Technical Service Department gives necessary service with the fair prized parts and qulified workmanship on time.
 
Tebaş has the ISO 9001:2000 quality document and our service department has modified at this document direction. Every product which is sold or designed by Tebaş is assembled according to our ISO and TSE (Turkish Standarts Institude) documents and after the assembly process the porduct is commissioned by our authorised technical staff and then commited to the client. The warranty period starts after this commission. And after the commision the product is recorded to our system and necessary maintanances are followed by our department. By this system we also follow the maintanance contracts and achieve necessary  maintanances on time. As well as the service also our products are under warranty. We always give priority to customer satisfaction and therefore we give 1 year warranty to our services.
 
Our Technical Service Department sevices to these fields;
 
·         Central System Fancoil Units
·         Air Handling Units
·         Heat Recovery Systems
·         Cooling Groups
·         VRV sytems
·         Ventilating Systems
·         Hood Fire-extinguishing Systems
·         Building Fire-extinguishing Systems
·         Sensitive Controlled Air Conditions
·         Hospital, Operating Theatres and Hygiene Air Handling Units
·         Water Demineralization Systems
·         Split Air Conditions
·         Exhaust Fans and Blower Fans
·         Automation Systems
·         Central Heating Systems
·         Air Curtains
·         Mechanical Installations                 
 
Tebaş Ltd. Şti. © 2005 - 2007 Tüm hakları saklıdır.