Proje ve Taahhüt

 

PROJE ve TAAHÜT

Firmamız kuruluşundan bu yana geçen süre içinde, sektörde doğru adımlar atarak büyümesini sürdürmüştür. Bunun yanı sıra ISO 9001:2000 göre yapılandırılmış ve ISO kalite sistemi çerçevesinde oluşturulan organizasyon sayesinde çağımızın gerektirdiği işletme standardını yakalamıştır. Ayrıca TSE den alınan hizmet yeterlilik belgesine (TSE-HYB) sahip sayılı firmalardan biriyiz.
 
Firmamız tecrübeli mühendis ve teknik eleman kadrou ile proje taahüt alanında çok ciddi çalışmalara imza atmaktadır. Bu kapsamda ,klima sistem seçimi ve tasarımı, havalandırma hesap ve tasarımları, ısı kazanç ve kayıplarının yapılması, proje koordinatörlüğü, merkezi sistem tasarımları ve uygulamaları, mekanik tesisat tasarım ve uygulamaları alanında faaliyet göstermektedir.

Tahahüt prosesimiz şöyle gerçekleşmektedir; Müşteri TEBAŞ ile iletişime geçtikten sonra, proje konusunda uzman personelimiz görüşme için randevu alarak istenilen sistemin uygulanacağı yerde keşfini yapmaya gider. Keşif esnasında müşterinin isteklerdi göz önüne alınarak keşif çalışması tamamlanır. Edinilen bilgiler ışığında, ön projelendirme yapılır. Ön projelendirmede kurulumu yapılacak olan sistemin yüksek verimli, günümüz teknolojisine uyumlu, yatırım ve işletme maliyeti düşük ve tabi ki çevreci olması gibi kriterler göz önünde bulundurulur.
 
Ön projelendirmede ortaya çıkan rakamlar, teklif haline getirilir ve müşteriye iletilir. Teklifin kabul edilmesi ile birlikte sözleşme yapılır. Bu adımdan sonra, şantiye iş programı hazırlanır. Şantiye kurulur ve iş programına göre sistem anahtar teslimi olarak müşteriye teslim edilir.

TEBAŞ kurumsal kimliği ile sektörde rekabet unsurlarının tümünü yerine getirirken, uzun vadeli olarak düşünülen hedefleri zamana yayarak gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Şöyle ki, kuruluşundan bu yana geçen süre içinde yapılan çalışmalar sayesinde belli bir yapıya kavuşmuş ve sektörde belli bir yer edinmiş
 
TEBAŞ, sağlam alt yapısını kullanarak, büyümesini sürdürmek, piyasa koşullarının değişkenliği göz önüne alarak piyasayı izlemek, araştırma-geliştirme yapmak, yeni ürün fikirleri oluşturmak ve en önemlisi bunları planlayacak ve yapacak kalitede personeli şirket bünyesine katmaya devam edecektir. Değişmeyen şeyin değişimin kendisi olduğunu bilerek, şirket yapısı değişen koşullara uyumlu hale getirilmiştir.
Firmamız proje, taahüt, şatış ve servisi tek kanaldan yürütmektedir. Böylece projenin tüm aşamaları firmamız tarafından gerçekleştirilmekte ve dolayısıyla müşterimiz birbirinden farklı firmalarla çalışmak yerine projesinin tüm gereksinimlerine  tek elden anahtar teslimi olarak sahip olmaktadır.
 
Biz TEBAŞ olarak, ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam edeceğiz ve edinilen başarıların coşkusu ile daha büyük işlere imza atacağız.                                            
 
DESING and COMMITMENT
 
Tebaş has been forging ahead in the air conditioning and mechanical fittings sector since its set up. In addition to this objective Tebaş configured its organization according to ISO 9001:2000 standards, thus execute the ultimate stadards to its organization. Furthermore Tebaş  is one of the companies that has the service sufficiency document from TSE ( Turkish Standarts Institude ).
 
Our company implements serious projects and commitments with our skilled engineers and technical employees. On this context; we work about climate system choosing and design, ventilating need calculations and design, heating need calculations and design, central heating and cooling system design and applications, mechanical installation design and applications.
 
Our desing and commitment process managed by these steps; first of all customer calls Tebaş, then our technical desing staff get an appointment from customer and investigate the desinging details on the field. During the investigation we give priority to customer expectations. Under the investigation we make a prototype desing.While forming the prototype desing product must has the newest technology, ultimate yield, minimum operating prize, and also be sensible to the nature. The prototype desing, priced on the bid and then presented to the customer. After the conclusion, construction schedule prepared. Then construction established and tunkey project finished. 
Tebaş; with its corporate identity, aims to perform long-term goals, when executing the needs of competition in the sector. As follows Tebaş has a strong place in the sector. Also by using its robust company structure, will continue grow, develop new ideas, research and development, take consideration into the market conditions and the most important thing, Tebaş will continue to employ skilled personnels. Company structure has been aligned with changing conditions, knowing “UNCHANGING THING IS CHANGE”.
 
Our company commits project, sales, commitment and service by one hand. Thereby all the steps of the project are being conducted by our company and clients can work with only our company instead of working with different companies about the project as a single source turn-key.
 
Tebaş will continue to work as our first day’s excitement and gain greater success with the enthusiasm of the signing business.

Referanslarimiz
 
ÜRÜNLER
 • Isıtma Sistemleri
 • Buhar Sistemleri
 • Güneş Enerji Sistemleri
 • Isıtma Yan Ekipmanları
 • Klima Sistemleri
 • Havalandırma Sistemleri
 • Buzdolapları
 • DAIKIN KLIMA SISTEMLERI
 • Split Klimalar
 • Hava Temizleyiciler
 • VRV Sistemler
 • Havalandırma Cihazları
 • Fancoil Cihazları
 • Chiller Cihazları
 • Çatı Tipi Paket Klimalar
 • Altherma Hava Kaynaklı Isı Pompası
 • /c/ho.asp
  Tebaş Ltd. Şti. © 2005 - 2007 Tüm hakları saklıdır.