Konutlar
Villa ve konutlar kapsamında yapmış olduğumuz proje ve taahhüt, mekanik tesisat, sıhhi tesisat, klima tesisatı, doğalgaz tesisatı, havuz tesisatı, yangın tesisatı ve alt yapı sistemleri ne ait referanslarımız..
Avm ve İş Merkezleri
Alış Veriş Merkezleri ve İş Merkezlerinde yapmış olduğumuz proje ve taahhüt, iklimlendirme sistemleri, mekanik tesisat, merkezi fancoil tesisatı, merkezi ısıtma sistemleri, otomasyon sistemleri, havalandırma sistemleri ile ilgili referanslarımız.
Ofis & Banka Şubeleri
Finansbank, İşbankası, Vakıfbank, Kuveyt Türk ve Şekerbank `ın çeşitli şubeleri ve ISISAN, ENKA, ETS Turizm, Atlas Jet vs... firmalarda yapmış olduğumuz uygulamalara ait referanslarımız.
Diğer Referanslarımız
Topkapı Sarayı , Arkeoloji Müzesi ,Fem Dersaneleri , İyon Akademi vs... gibi çeşitli firma ve müzelerde yapmış olduğumuz proje ve taahhüt, iklimlendirme sistemleri, mekanik tesisat sistemleri ne ait referanslarımız.
Hastaneler
Doğan Hastanesi , Apex Tıp merkezi , Memorial Hastanesi ve Medical Park vs... hastanelerinde yapmış olduğumuz hijyenik ameliyathane uygulamaları, ısıtma soğutma sistemleri, iklimlendirme sistemleri, mekanik tesisat uygulamalarına ait referanslarımız.
Restoran & Kafeteryalar
Gloria Jeans Coffees , Saray Muhallebicsi , Caprice Restoran , Güllüoğlu Baklavacısı vs... gibi restoran ve cafe şubelerine ait proje ve taahhüt, mekanik tesisat, havalandırma, arıtma, yangın ve doğalgaz sistemlerine ait referanslarımız.
Oteller
Mim Otel , Milli Saraylar vs... Proje ve taahhüt, iklimlendirme sistemleri, mekanik tesisat, havalandırma sistemleri, ısıtma sistemlerine ait referanslarımız.
Endüstriyel Tesisler
Alışan , Cam Yapı , Alp Havacılık , Kroman Çelik , Galsan Plastik vs... Endüstriyel tesislere proje ve taahhüt, mekanik tesisat, yangın sistemleri, doğalgaz sistemleri, havalandırma sistemlerine ait referanslarımız.

Kayıt 1-8 / 8

Tebaş Ltd. Şti. © 2005 - 2007 Tüm hakları saklıdır.